Код 19

Нема на залиха
SKU
37470
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 1124 - сиво
  Блуза - код 1124 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 2906 - зелена
  Фустан - код 2906 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 4269 - црвена
  Блуза - код 4269 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 4. Комплет - код 5356 - црна
  Комплет - код 5356 - црна
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 5. Панталони - код 5130 - црна
  Панталони - код 5130 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Комплет - код 5758 - 2 - црна
  Комплет - код 5758 - 2 - црна
  MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 7. Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Блуза - код 5171 - 2 - кафеава
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Маица - код 5754
  Маица - код 5754
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 9. Топ - код 3249 - небесно сина
  Топ - код 3249 - небесно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Комплет - код 1727 - пудра
  Комплет - код 1727 - пудра
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71