Код 19 - 4

Нема на залиха
SKU
1080
ден 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 6619 - небесно сина
  Фустан - код 6619 - небесно сина
  Special Price ден 550,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 2. Блуза - код 6323 - небесно сина
  Блуза - код 6323 - небесно сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Кошула - код 5531 - темно сина
  Кошула - код 5531 - темно сина
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 4. Фустан - код 789 - ментол
  Фустан - код 789 - ментол
  Special Price ден 376,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 5. Топ - код 264 - црвена
  Топ - код 264 - црвена
  Special Price ден 696,00 Регуларна цена ден 1.276,00
 6. Палто - код 916 - бело
  Палто - код 916 - бело
  Special Price ден 1.304,71 Регуларна цена ден 1.884,71
 7. Кардиган - код 6263 - кремова
  Кардиган - код 6263 - кремова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 8. Комбинезон - код 0048 - виолетова
  Комбинезон - код 0048 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 9. Фустан - код 748 - црвена
  Фустан - код 748 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Блуза - код 5151 - црна
  Блуза - код 5151 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71