Код 19 - 4

Нема на залиха
SKU
1371
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 3665 - путер зелена
  Фустан - код 3665 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Комбинезон - код 691 - црна
  Комбинезон - код 691 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Блуза - код 5444 - 3 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 4. Туника - код 5511 - бело
  Туника - код 5511 - бело
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Тренерки - код 1777 - сиво
  Тренерки - код 1777 - сиво
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Фустан - код 8754
  Фустан - код 8754
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Фустан - код 4441 - 1 - црна
  Фустан - код 4441 - 1 - црна
  Special Price MKD 1.188,71 Регуларна цена MKD 1.768,71
 8. Блуза - код 4223
  Блуза - код 4223
  Special Price MKD 782,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 9. Кардиган - код 6878 - сиво
  Кардиган - код 6878 - сиво
  Special Price MKD 1.391,71 Регуларна цена MKD 1.971,71
 10. Комплет - код 6567 - 3
  Комплет - код 6567 - 3
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71