Код 19 - 5

Нема на залиха
SKU
1372
MKD 1.450,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Фустан - код 81777 - 2 - шарено
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Маица - код 4713
  Маица - код 4713
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Блуза - код 45211 - црна
  Блуза - код 45211 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 4. Фустан - код 1906
  Фустан - код 1906
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 3099 - 1 - црна
  Блуза - код 3099 - 1 - црна
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 1906 - бела
  Фустан - код 1906 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамска тениска с къдрички в бяло с ефектни ръкави - код 4669
  Маица - код 4669 - 2 - бело
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Комплет - код 6989 - 4 - виолетова
  Комплет - код 6989 - 4 - виолетова
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Ежедневен дамски сет блуза и къси панталонки рипс в бежово райе - код 4634
  Комплет - код 4634
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 10. Топ - код 2668 - путер зелена
  Топ - код 2668 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71