Код 190

Нема на залиха
SKU
40725
MKD 1.218,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9075 - сиво
  Фустан - код 9075 - сиво
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Блуза - код 0247 - бело
  Блуза - код 0247 - бело
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Комплет - код 9896
  Комплет - код 9896
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Блуза - код 8861 - 7 - црна
  Блуза - код 8861 - 7 - црна
  Најниско MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Блуза - код 4450 - 5
  Блуза - код 4450 - 5
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 2991 - темно сина
  Фустан - код 2991 - темно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 4472 - бело
  Блуза - код 4472 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 8. Фустан - код 1410 - портокалова
  Фустан - код 1410 - портокалова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 9. Фустан - код 2409
  Фустан - код 2409
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Екстравагантна туника в масленозелено - код 4222
  Код 4222
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71