Код 199

Нема на залиха
SKU
677
MKD 2.001,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект къс топ и дълга пола с флорален десен - код 6959 - 1
  Комплет - код 6959 - цветна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Јакна - код 8825 - 1 - сиво
  Јакна - код 8825 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Маица - код 4349 - црна
  Маица - код 4349 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 782,71
 4. Сако - код 2900 - путер зелена
  Сако - код 2900 - путер зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Дамско боди с къдрички в сиво - код 3670
  Боди - код 3670 - сиво
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Топ - код 8843 - ментол
  Топ - код 8843 - ментол
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 7. Маица - код 5955 - 4
  Маица - код 5955 - 4
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Ефектен дамски топ с връзки в синьо - код 0958
  Топ - код 0958 - сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Топ - код 13022
  Топ - код 13022
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 10. Блуза - код 0247 - зелена
  Блуза - код 0247 - зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71