Код 199

Нема на залиха
SKU
678
MKD 2.001,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11664 - црна
  Фустан - код 11664 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Дамско боди в бяло рипс - код 11562
  Боди - код 11562 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Комбинезон - код 1352 - 1
  Комбинезон - код 1352 - 1
  Најниско MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 3.044,71
 4. Топ - код 2967 - розова
  Топ - код 2967 - розова
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 5. Маица - код 4515
  Маица - код 4515
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Маица - код 5955 - 4
  Маица - код 5955 - 4
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 7. Дамски топ рипс в бяло - код 4602
  Топ - код 4602 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фармерки - код 4072 - 2
  Фармерки - код 4072 - 2
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Панталони - код 6329 - 1
  Панталони - код 6329 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Дамска тениска с ефектен гръб в бяло - код 1836
  Маица - код 1836 - 1 - бела
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71