Код 199

Нема на залиха
SKU
679
MKD 2.001,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 11808 - светло сина
  Фустан - код 11808 - светло сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 4426
  Блуза - код 4426
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Фустан - код 3698 - темно сина
  Фустан - код 3698 - темно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Комплет - код 3135 - 3
  Комплет - код 3135 - 3
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 5. Фустан - код 2765
  Фустан - код 2765
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Јакна - код 0655 - жолта
  Јакна - код 0655 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Јакна - код 8825 - 2 - небесно сина
  Јакна - код 8825 - 2 - небесно сина
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Тренерки - код 2350 - розова
  Тренерки - код 2350 - розова
  Special Price MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 9. Дамски топ в светлолилаво с къдрички - код 5954
  Топ - код 5954 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 10. Тениска с анимационен герой в бяло - код 684
  Маица - код 684 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71