Код 199

Нема на залиха
SKU
680
MKD 2.001,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 2380 - црна
  Блуза - код 2380 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 6566
  Блуза - код 6566
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 3666 - 1 - небесно сина
  Фустан - код 3666 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.913,71 Регуларна цена MKD 2.493,71
 4. Фустан - код 6071 - тиркизна
  Фустан - код 6071 - тиркизна
  Special Price MKD 985,71 Регуларна цена MKD 1.565,71
 5. Маица - код 3567 - црвена
  Маица - код 3567 - црвена
  Special Price MKD 144,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Блуза - код 8727 - 2 - пудра
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Блуза - код 0643 - 5 - црна
  Блуза - код 0643 - 5 - црна
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Блуза - код 4120 - бело
  Блуза - код 4120 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 7780 - црна
  Блуза - код 7780 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Блуза - код 11490 - црна
  Блуза - код 11490 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71