Код 199

Нема на залиха
SKU
681
MKD 2.001,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 4304
  Комплет - код 4304
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 2. Блуза - код 1124 - сиво
  Блуза - код 1124 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Фустан - код 2991 - бело
  Фустан - код 2991 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Блуза - код 11492 - 1 - црвена
  Блуза - код 11492 - 1 - црвена
  Најниско MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 5. Јакна - код 0266
  Јакна - код 0266
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Панталони - код 2823 - бело
  Панталони - код 2823 - бело
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Фустан - код 2378 - бело
  Фустан - код 2378 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамска тениска в лилаво с надпис - код 1038
  Маица - код 1038 - виолетова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Маица - код 5360 - црна
  Маица - код 5360 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Тренерки - код 0601 - црна
  Тренерки - код 0601 - црна
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.971,71