Код 199

Нема на залиха
SKU
682
MKD 2.001,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9013 - 1 - шарено
  Фустан - код 9013 - 1 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 2. Комбинезон - код 0499 - бело
  Комбинезон - код 0499 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 4471 - путер зелена
  Фустан - код 4471 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 4. Фустан - код 3000 - зелена
  Фустан - код 3000 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Кошула - код 9898 - пудра
  Кошула - код 9898 - пудра
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Фустан - код 742
  Фустан - код 742
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Јакна - код 9161 - 9 - црна
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 8. Фустан - код 5696 - небесно сина
  Фустан - код 5696 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Палто - код 916 - розова
  Палто - код 916 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Блуза - код 076 - борда
  Блуза - код 076 - борда
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71