Код 2

Нема на залиха
SKU
10049
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 3233 - црвена
  Маица - код 3233 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Разкроена дамска пола в цвят циклама от тюл - код 1130
  Фустан - код 1130 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 6373
  Топ - код 6373
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Хеланки - код 2874 - 1 - шарена
  Хеланки - код 2874 - 1 - шарена
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Боди - код 2513 - шарена
  Боди - код 2513 - шарена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 2450 - бело
  Топ - код 2450 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 7. Маица - код 1705 - 2 - бело
  Маица - код 1705 - 2 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 8. Фустан - код 9560 - сиво
  Фустан - код 9560 - сиво
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Блуза - код 6365 - бело
  Блуза - код 6365 - бело
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Комплет - код 6922
  Комплет - код 6922
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71