Код 2

Нема на залиха
SKU
10131
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 7071
  Блуза - код 7071
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 2. Фустан - код 7768 - путер зелена
  Фустан - код 7768 - путер зелена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Фустан - код 5666 - окер
  Фустан - код 5666 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 8987 - борда
  Фустан - код 8987 - борда
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 5. Блуза - код 937 - темно сина
  Блуза - код 937 - темно сина
  Special Price MKD 840,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 6. Палто - код 1918 - розова
  Палто - код 1918 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Кардиган - код 2124 - зелена
  Кардиган - код 2124 - зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Блуза - код 1812 - црна
  Блуза - код 1812 - црна
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 9. Блуза - код 374 - зелена
  Блуза - код 374 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 927,71
 10. Палто - код 1500 - небесно сина
  Палто - код 1500 - небесно сина
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71