Код 2

Нема на залиха
SKU
10179
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 4748 - зелена
  Јакна - код 4748 - зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Блуза - код 6202 - темно сина
  Блуза - код 6202 - темно сина
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Панталони - код 8797 - 1 - црна
  Панталони - код 8797 - 1 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Панталони - код 8788 - 2 - црна
  Панталони - код 8788 - 2 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Тренерки - код 7040 - 2 - пудра
  Тренерки - код 7040 - 2 - пудра
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 6. Комплет - код 3499 - сиво
  Комплет - код 3499 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 7. Блуза - код 1124 - борда
  Блуза - код 1124 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Блуза - код 5574 - окер
  Блуза - код 5574 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Фустан - код 4442 - розова
  Фустан - код 4442 - розова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 3665 - темно сина
  Фустан - код 3665 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71