Код 2

Нема на залиха
SKU
10185
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Фустан - код 4293 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Дамски топ с дантела в бяло - код 2477
  Топ - код 2477 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 3. Къс дамски топ рипс в черно - код 1265
  Топ - код 1265 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Комплет - код 4652
  Комплет - код 4652
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Комплет - код 1302 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Дамски топ рипс в бежово с цип - код 2630
  Топ - код 2630
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 11864 - розова
  Фустан - код 11864 - розова
  Special Price MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 8. Маица - код 3350 - розова
  Маица - код 3350 - розова
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Блуза - код 1653 - 5
  Блуза - код 1653 - 5
  Најниско MKD 347,71 Регуларна цена MKD 898,71
 10. Къс дамски сет блуза и къси панталонки в меднокафяво - код 1407
  Комплет - код 1407 - 2
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71