Код 2

Нема на залиха
SKU
10423
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 0807 - светло сина
  Фустан - код 0807 - светло сина
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Фустан - код 4305 - црна
  Фустан - код 4305 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 3. Спортски комплет - код 2210 - 3 - капучино
  Спортски комплет - код 2210 - 3 - капучино
  Најниско MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 4. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Маица - код 3310 - црна
  Маица - код 3310 - црна
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Блуза - код 1316 - розова
  Блуза - код 1316 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 2919 - циклама
  Фустан - код 2919 - циклама
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Блуза - код 5155
  Блуза - код 5155
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Блуза - код 11632 - розова
  Блуза - код 11632 - розова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 9690 - црвена
  Фустан - код 9690 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71