Код 2

Нема на залиха
SKU
11315
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Блуза - код 9917 - 2 - борда
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Тренерки - код 8177 - пудра
  Тренерки - код 8177 - пудра
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Дамско боди в жълто от рипс с цип - код 2232
  Боди - код 2232 - жолта
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Кокетна дамска риза в червено с голи рамене - код 7126
  Кошула - код 7126 - корали
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 8171 - црвена
  Фустан - код 8171 - црвена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Фустан - код 2994
  Фустан - код 2994
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Блуза - код 45211 - капучино
  Блуза - код 45211 - капучино
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 8. Фармерки - код 4266 - 1 - небесно сина
  Фармерки - код 4266 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.333,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 9. Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Тренерки - код 1777 - небесно сина
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 10. Атрактивна дамска тениска с дантела в червено - код 3912
  Маица - код 3912 - црвена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 985,71