Код 2

Нема на залиха
SKU
11321
MKD 435,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 0141 - виолетова
  Топ - код 0141 - виолетова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 2. Фустан - код 3075 - небесно сина
  Фустан - код 3075 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Блуза - код 3898 - капучино
  Блуза - код 3898 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 8570
  Блуза - код 8570
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 0258 - путер зелена
  Фустан - код 0258 - путер зелена
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 6. Блуза - код 280 - црна
  Блуза - код 280 - црна
  Special Price MKD 696,00 Регуларна цена MKD 986,00
 7. Блуза - код 0907 - виолетова
  Блуза - код 0907 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Фустан - код 6629 - жолта
  Фустан - код 6629 - жолта
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Маица - код 1166 - црна
  Маица - код 1166 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Комплет - код 4736 - кафеава
  Комплет - код 4736 - кафеава
  Special Price MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00