Код 2

Нема на залиха
SKU
12067
MKD 1.160,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски бански в цвят горчица - код 2561
  Купачи - код 2561 - 5 - окер
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Топ - код 11551
  Топ - код 11551
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 898,71
 3. Дамски гащеризон рипс в цвят капучино - код 6414
  Комбинезон - код 6414
  Special Price MKD 550,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 4. Фустан - код 11890 - бела
  Фустан - код 11890 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Дамски сет от две части къс топ и дълга пола в черно - код 0149
  Комплет - код 0149 - 3 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 6. Фустан - код 4408 - црвена
  Фустан - код 4408 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Дамски бански в червено - код 6198
  Купачи - код 6198 - 3 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Дамски бански с висока талия с ефектен десен - код 0952 - 1
  Купачи - код 0952 - шарена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Изчистен дамски топ рипс в бежово - код 1651
  Топ - код 1651 - кремова
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Маица - код 5124 - црна
  Маица - код 5124 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71