Код 2

Нема на залиха
SKU
2389
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 6474 - 3 - црна
  Маица - код 6474 - 3 - црна
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Фустан - код 2049 - 4 - небесно сина
  Фустан - код 2049 - 4 - небесно сина
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Комплет - код 3135 - 2
  Комплет - код 3135 - 2
  Најниско MKD 1.362,71 Регуларна цена MKD 1.942,71
 4. Фустан - код 10122 - црна
  Фустан - код 10122 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 4671 - кремова
  Фустан - код 4671 - кремова
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Топ - код 5445 - црвена
  Топ - код 5445 - црвена
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Фустан - код 5848 - 1 - црна
  Фустан - код 5848 - 1 - црна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Атрактивен дамски гащеризон в синьо - код 6282
  Комбинезон - код 6282 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Фустан - код 6212 - црна
  Фустан - код 6212 - црна
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 10. Накъсани дамски дънки в черно - код 3642
  Фармерки - код 3642 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71