Код 2

Нема на залиха
SKU
2482
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 4269 - црна
  Блуза - код 4269 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.420,71
 2. Маица - код 1745 - црна
  Маица - код 1745 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Елек - код 2519 - 2 - сиво
  Елек - код 2519 - 2 - сиво
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 4. Блуза - код 41511 - црна
  Блуза - код 41511 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Секси втален гащеризон в черно - код 2403
  Комбинезон - код 2403 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 6. Блуза - код 11633 - розова
  Блуза - код 11633 - розова
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Блуза - код 3963 - бело
  Блуза - код 3963 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Маица - код 3350 - бело
  Маица - код 3350 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 9. Дамска риза в бяло - код 10508
  Кошула - код 10508 - 1 - бело
  Најниско MKD 1.072,71
 10. Комплет - код 557 - небесно сина
  Комплет - код 557 - небесно сина
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71