Код 2

Нема на залиха
SKU
2488
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободна рокля в червено - код 721
  Свободна рокля в червено - код 721
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 2. Блуза - код 812 - розова
  Блуза - код 812 - розова
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 927,71
 3. Фустан - код 8485 - сиво
  Фустан - код 8485 - сиво
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Блуза - код 241 - бело
  Блуза - код 241 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Блуза - код 6250 - ментол
  Блуза - код 6250 - ментол
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 6. Фустан - код 8814 - шарено
  Фустан - код 8814 - шарено
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Фустан - код 309 - црна
  Фустан - код 309 - црна
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Блуза - код 9930 - окер
  Блуза - код 9930 - окер
  Special Price ден 637,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 9. Маица - код 428 - 1 - бела
  Маица - код 428 - 1 - бела
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 10. Фустан - код 965 - зелена
  Фустан - код 965 - зелена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71