Код 2

Нема на залиха
SKU
2512
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 492 - пудра
  Фустан - код 492 - пудра
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Блуза - код 2620 - кафеава
  Блуза - код 2620 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Блуза - код 8861 - 11 - зелена
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Кошула - код 6148 - кремова
  Кошула - код 6148 - кремова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 5. Кошула - код 9898 - окер
  Кошула - код 9898 - окер
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 6. Палто - код 8282 - сиво
  Палто - код 8282 - сиво
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 7. Кошула - код 8304 - бело
  Кошула - код 8304 - бело
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 8. Кардиган - код 2124 - розова
  Кардиган - код 2124 - розова
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 0900
  Фустан - код 0900
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Блуза - код 786 - виолетова
  Блуза - код 786 - виолетова
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71