Код 2

Нема на залиха
SKU
2962
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 7049 - црвена
  Фустан - код 7049 - црвена
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Фустан - код 4849 - црна
  Фустан - код 4849 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 3. Блуза - код 6182 - бело
  Блуза - код 6182 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.101,71
 4. Панталони - код 5950 - шарена
  Панталони - код 5950 - шарена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Блуза - код 6776 - бело
  Блуза - код 6776 - бело
  Special Price ден 666,71 Регуларна цена ден 1.246,71
 6. Кардиган - код 7002 - 5 - шарена
  Кардиган - код 7002 - 5 - шарена
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Блуза - код 6674 - окер
  Блуза - код 6674 - окер
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 8. Фустан - код 8855 - виолетова
  Фустан - код 8855 - виолетова
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.739,71
 9. Туника - код 3686 - 2 - неон зелена
  Туника - код 3686 - 2 - неон зелена
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Фустан - код 6634 - црвена
  Фустан - код 6634 - црвена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71