Код 2

Нема на залиха
SKU
2968
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дуксер - код 5161 - небесно сина
  Дуксер - код 5161 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 2. Дамска тениска с надпис в бяло - код 4460
  Маица - код 4460 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Топ - код 8327 - 2 - црна
  Топ - код 8327 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Блуза - код 1819 - кремова
  Блуза - код 1819 - кремова
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 5. Дамска тениска с принт в розово - код 36755
  Маица - код 36755 - розова
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Блуза - код 394 - бело
  Блуза - код 394 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Фустан - код 6383 - црвена
  Фустан - код 6383 - црвена
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 8. Тренерки - код 1546 - розова
  Тренерки - код 1546 - розова
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Блуза - код 3280 - 5 - кафеава
  Блуза - код 3280 - 5 - кафеава
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Блуза - код 2214 - црна
  Блуза - код 2214 - црна
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71