Код 2

Нема на залиха
SKU
2974
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 104 - бела
  Тренерки - код 104 - бела
  Special Price ден 1.305,00 Регуларна цена ден 1.885,00
 2. Маица - код 822 - 1 - светло виолетова
  Маица - код 822 - 1 - светло виолетова
  Најниско ден 434,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Палто - код 3839 - црвена
  Палто - код 3839 - црвена
  Special Price ден 1.217,71 Регуларна цена ден 1.797,71
 4. Блуза - код 243 - тиркизна
  Блуза - код 243 - тиркизна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.014,71
 5. Фустан - код 1515 - зелена
  Фустан - код 1515 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Блуза - код 952 - окер
  Блуза - код 952 - окер
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 869,71
 7. Туника - код 992
  Туника - код 992
  Special Price ден 985,71 Регуларна цена ден 1.565,71
 8. Кардиган - код 6533 - розова
  Кардиган - код 6533 - розова
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Комбинезон - код 6254 - зелена
  Комбинезон - код 6254 - зелена
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Комплет - код 5611 - окер
  Комплет - код 5611 - окер
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71