Код 2

Нема на залиха
SKU
2980
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Ролка - код 2552 - путер зелена
  Ролка - код 2552 - путер зелена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 2. Фустан - код 6010 - шарена
  Фустан - код 6010 - шарена
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 390 - црвена
  Фустан - код 390 - црвена
  Special Price MKD 898,71 Регуларна цена MKD 1.478,71
 4. Комбинезон - код 565 - розова
  Комбинезон - код 565 - розова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Маица - код 5579 - бело
  Маица - код 5579 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Блуза - код 1597 - 1 - црвена
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Комплет - код 3838 - путер зелена
  Комплет - код 3838 - путер зелена
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 8. Тренерки - код 5583 - зелена
  Тренерки - код 5583 - зелена
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 9. Блуза - код 0247 - црвена
  Блуза - код 0247 - црвена
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 10. Туника - код 6360 - 4 - црвена
  Туника - код 6360 - 4 - црвена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71