Код 2

Нема на залиха
SKU
5568
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски дънки по тялото в сиво - код 7484
  Фармерки - код 7484 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.913,71
 2. Дамски бански в червено - код 6188
  Купачи - код 6188 - 3 - црвена
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Маица - код 5419 - бела
  Маица - код 5419 - бела
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 753,71
 4. Комплет - код 5923 - капучино
  Комплет - код 5923 - капучино
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Туника - код 14733 - 1 - бело
  Туника - код 14733 - 1 - бело
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 6. Маица - код 4257
  Маица - код 4257
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Секси дамски гащеризон в цвят капучино - код 1665
  Комбинезон - код 1665 - 1 - капучино
  Најниско MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.623,71
 8. Втален дамски комплект топ и клин в черно - код 2222
  Комплет - код 2222 - 1 - црна
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Маица - код 2926 - бело
  Маица - код 2926 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Фустан - код 2674 - шарено
  Фустан - код 2674 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71