Код 2

Нема на залиха
SKU
8278
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 875 - путер зелена
  Блуза - код 875 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 1429 - светло зелено
  Фустан - код 1429 - светло зелено
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Комплет - код 557 - кремова
  Комплет - код 557 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 4. Маица - код 1166 - црна
  Маица - код 1166 - црна
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дуксер - код 3262 - црна
  Дуксер - код 3262 - црна
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 6. Сако - код 4141 - темно сина
  Сако - код 4141 - темно сина
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 7. Блуза - код 6182 - циклама
  Блуза - код 6182 - циклама
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 8. Фустан - код 2298 - окер
  Фустан - код 2298 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Фустан - код 2951 - црвена
  Фустан - код 2951 - црвена
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 10. Фустан - код 5557 - црна
  Фустан - код 5557 - црна
  Special Price MKD 1.130,71 Регуларна цена MKD 1.710,71