Код 2

Нема на залиха
SKU
8284
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Свободна дамска туника с надпис в черно - код 5083
  Туника - код 5083 - црна
  Special Price MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Јакна - код 4285 - 1 - небесно сина
  Јакна - код 4285 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 3. Дамска риза къс ръкав с къдрици в светлосиньо - код 4136
  Кошула - код 4136
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Кратки панталони - код 6815 - бело
  Кратки панталони - код 6815 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Дамска риза къс ръкав с къдрици в синьо - код 4136
  Кошула - код 4136 - небесно сина
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Къс дамски топ в цвят мента - код 2967
  Топ - код 2967 - ментол
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 7. Фустан - код 1350 - 1
  Фустан - код 1350 - 1
  Најниско MKD 1.449,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 8. Маица - код 982 - ментол
  Маица - код 982 - ментол
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Дамска еластична пола от рипс в черно 7/8 - код 4043
  Сукња - код 4043 - црна
  Special Price MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.246,71
 10. Атрактивен дамски топ в жълто - код 5610
  Топ - код 5610 - жолта
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71