Код 2

Нема на залиха
SKU
8871
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 2273 - бело
  Маица - код 2273 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 2. Блуза - код 5565 - 3 - ментол
  Блуза - код 5565 - 3 - ментол
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 8484 - окер
  Фустан - код 8484 - окер
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Блуза - код 0631 - 2 - бело
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 5. Комплет - код 333 - сиво
  Комплет - код 333 - сиво
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 6. Комплет - код 1727 - црвена
  Комплет - код 1727 - црвена
  Special Price MKD 1.072,71 Регуларна цена MKD 1.652,71
 7. Тренерки - код 11636 - светло сина
  Тренерки - код 11636 - светло сина
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Маица - код 0599 - 1 - розова
  Маица - код 0599 - 1 - розова
  Најниско MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 9. Маица - код 2284 - бело
  Маица - код 2284 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 10. Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Блуза - код 3134 - 2 - бело
  Најниско MKD 1.043,71 Регуларна цена MKD 1.623,71