Код 2

Нема на залиха
SKU
9020
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 9303 - борда
  Фустан - код 9303 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Фустан - код 337 - графитна
  Фустан - код 337 - графитна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 3. Фустан - код 238 - борда
  Фустан - код 238 - борда
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Сако - код 2911 - бела
  Сако - код 2911 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Топ - код 0007 - виолетова
  Топ - код 0007 - виолетова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Блуза - код 7771 - зелена
  Блуза - код 7771 - зелена
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 7. Блуза - код 975 - бело
  Блуза - код 975 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 8. Палто - код 396 - борда
  Палто - код 396 - борда
  Special Price MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 9. Туника - код 1191 - бело
  Туника - код 1191 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 10. Фустан - код 0208 - путер зелена
  Фустан - код 0208 - путер зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71