Код 2

Нема на залиха
SKU
9681
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Бански комплект в две части с висока талия в цвят тюркоаз лъскава материя - код 2563
  Купачи - код 2563 - 7 - тиркизна
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Дамски комплект тениска и панталон в бежово - код 5758
  Комплет - код 5758 - 1
  Најниско MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 3. Маица - код 4357 - црна
  Маица - код 4357 - црна
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 869,71
 4. Фустан - код 2503 - шарено
  Фустан - код 2503 - шарено
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 6737
  Фустан - код 6737
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Фустан - код 2687
  Фустан - код 2687
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 7. Спортски комплет - код 2524
  Спортски комплет - код 2524
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 8. Комбинезон - код 8898 - црна
  Комбинезон - код 8898 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 9. Комплет - код 1519 - 2 - црна
  Комплет - код 1519 - 2 - црна
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Дамско боди в червено с копчета - код 7101
  Боди - код 7101 - црвена
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 753,71