Код 2

Нема на залиха
SKU
9698
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Фустан - код 2053 - 3 - црвена
  Најниско MKD 608,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 2. Спортски комплет - код 5855 - розова
  Спортски комплет - код 5855 - розова
  Special Price MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 3. Фустан - код 6383 - ментол
  Фустан - код 6383 - ментол
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 4. Фустан - код 2582 - бело
  Фустан - код 2582 - бело
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Блуза - код 2062 - бело
  Блуза - код 2062 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Маица - код 3675 - бело
  Маица - код 3675 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 7. Дамска тениска с принт зодия близнаци в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Блуза - код 7200
  Блуза - код 7200
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 9. Елек - код 1308 - 1 - борда
  Елек - код 1308 - 1 - борда
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамска тениска с принт зодия козирог в бяло - код 2342
  Маица - код 2342 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71