Код 2

Нема на залиха
SKU
9704
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 837 - путер зелена
  Фустан - код 837 - путер зелена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 2. Блуза - код 864 - путер зелена
  Блуза - код 864 - путер зелена
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Палто - код 1615 - 1 - небесно сина
  Палто - код 1615 - 1 - небесно сина
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 4. Дамска блуза в бяло - код 6561
  Дамска блуза в бяло - код 6561
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 5. Фустан - код 3109 - црна
  Фустан - код 3109 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Кратки панталони - код 3634 - сина
  Кратки панталони - код 3634 - сина
  Најниско MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Кардиган - код 4451 - виолетова
  Кардиган - код 4451 - виолетова
  Special Price MKD 1.217,71 Регуларна цена MKD 1.797,71
 8. Блуза - код 7071 - тиркизна
  Блуза - код 7071 - тиркизна
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 9. Туника - код 920 - светло сива
  Туника - код 920 - светло сива
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 10. Фустан - код 8090 - црна
  Фустан - код 8090 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71