Код 2

Нема на залиха
SKU
9722
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Јакна - код 6288 - кремова
  Јакна - код 6288 - кремова
  Special Price MKD 2.174,71 Регуларна цена MKD 2.754,71
 2. Комплет - код 45288 - црвена
  Комплет - код 45288 - црвена
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 3. Тренерки - код 11623 - бело
  Тренерки - код 11623 - бело
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 2.029,71
 4. Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Спортски комплет - код 2222 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 2.174,71
 5. Изчистен дамски топ в черно - код 3183
  Топ - код 3183 - црна
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Дамска риза къс ръкав с къдрици в бежово - код 4136
  Кошула - код 4136
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 7. Хеланки - код 4137 - 5 - црна
  Хеланки - код 4137 - 5 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71
 8. Комплет - код 0213 - 2 - пудра
  Комплет - код 0213 - 2 - пудра
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 9. Изчистен дамски топ с къдрички в бяло - код 3169
  Топ - код 3169 - бело
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 753,71
 10. Фустан - код 2994 - црна
  Фустан - код 2994 - црна
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71