Код 2

Нема на залиха
SKU
9738
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 641 - небесно сина
  Фустан - код 641 - небесно сина
  Special Price MKD 927,71 Регуларна цена MKD 1.507,71
 2. Фустан - код 129 - црна
  Фустан - код 129 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 3. Фустан - код 165 - црна
  Фустан - код 165 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 4. Фустан - код 784 - црна
  Фустан - код 784 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 5. Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Фустан - код 5888 - 4 - црвена
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 6. Блуза - код 8861 - окер
  Блуза - код 8861 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Фустан - код 940 - кафеава
  Фустан - код 940 - кафеава
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.362,71
 8. Јакна - код 9161 - 7 - пудра
  Јакна - код 9161 - 7 - пудра
  Најниско MKD 1.595,00 Регуларна цена MKD 2.175,00
 9. Јакна - код 215 - 1 - сина
  Јакна - код 215 - 1 - сина
  Најниско MKD 3.422,00 Регуларна цена MKD 4.002,00
 10. Блуза - код 6566 - црна
  Блуза - код 6566 - црна
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71