Код 2

Нема на залиха
SKU
9744
ден 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 794 - розова
  Фустан - код 794 - розова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 2. Фустан - код 6364 - темно сина
  Фустан - код 6364 - темно сина
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 3. Фустан - код 4016 - темно зелена
  Фустан - код 4016 - темно зелена
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 4. Фустан - код 883 - окер
  Фустан - код 883 - окер
  Special Price ден 289,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 5. Палто - код 1918 - путер зелена
  Палто - код 1918 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Кардиган - код 2278 - пудра
  Кардиган - код 2278 - пудра
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Блуза - код 5641 - путер зелена
  Блуза - код 5641 - путер зелена
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 8. Фустан - код 1510 - путер зелена
  Фустан - код 1510 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 9. Кошула - код 4646 - капучино
  Кошула - код 4646 - капучино
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Панталони - код 6077 - 7 - зелена
  Панталони - код 6077 - 7 - зелена
  Најниско ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71