Код 2

Нема на залиха
SKU
9795
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 059 - ментол
  Фустан - код 059 - ментол
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 2. Фустан - код 4040 - путер зелена
  Фустан - код 4040 - путер зелена
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 3. Фустан - код 641 - ментол
  Фустан - код 641 - ментол
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.507,71
 4. Блуза - код 112 - виолетова
  Блуза - код 112 - виолетова
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 5. Блуза - код 2084 - сиво
  Блуза - код 2084 - сиво
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 6. Кардиган - код 9001 - небесно сина
  Кардиган - код 9001 - небесно сина
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 7. Фустан - код 341 - црна
  Фустан - код 341 - црна
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.392,00
 8. Блуза - код 790 - бело
  Блуза - код 790 - бело
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 9. Кардиган - код 0372 - виолетова
  Кардиган - код 0372 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 10. Кошула - код 857 - бело
  Кошула - код 857 - бело
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71