Код 2

Нема на залиха
SKU
9801
MKD 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Маица - код 13033 - кремова
  Маица - код 13033 - кремова
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 637,71
 2. Тениска в розово с принт - код 4713
  Маица - код 4713 - розова
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Топ - код 11716 - светло сина
  Топ - код 11716 - светло сина
  Special Price MKD 115,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Код 13010
  Код 13010
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 666,71
 5. Блуза - код 0055 - борда
  Блуза - код 0055 - борда
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Къса дамска тениска с паднали рамене в светлосиньо - код 10011
  Маица - код 10011
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 695,71
 7. Фустан - код 129 - небесно сина
  Фустан - код 129 - небесно сина
  Special Price MKD 811,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 8. Фустан - код 2721 - зелена
  Фустан - код 2721 - зелена
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Фустан - код 4673
  Фустан - код 4673
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 10. Код 0828
  Код 0828
  Special Price MKD 347,71 Регуларна цена MKD 1.188,71