Код 2

Нема на залиха
SKU
9807
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски изрязани бански в две части в светлосиньо - код 0929
  Купачи - код 0929 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 2. Блуза - код 4900 - бело
  Блуза - код 4900 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 3. Топ - код 6762
  Топ - код 6762
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 985,71
 4. Спортски комплет - код 11583 - капучино
  Спортски комплет - код 11583 - капучино
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.710,71
 5. Маица - код 11961 - розова
  Маица - код 11961 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 6. Фустан - код 8840 - зелена
  Фустан - код 8840 - зелена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 7. Дамски сет от три части топ, къси панталонки, сако пепит в розово и синьо - код 2213
  Комплет - код 2213 - 3 - розова
  Најниско MKD 1.594,71 Регуларна цена MKD 2.609,71
 8. Маица - код 5126 - бело
  Маица - код 5126 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71
 9. Маица - код 2425 - розова
  Маица - код 2425 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 869,71
 10. Маица - код 1547 - бело
  Маица - код 1547 - бело
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 724,71