Код 2

Нема на залиха
SKU
9849
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Комплет - код 5671 - жолта
  Комплет - код 5671 - жолта
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.681,71
 2. Палто - код 9493 - розова
  Палто - код 9493 - розова
  Special Price ден 1.391,71 Регуларна цена ден 1.971,71
 3. Фустан - код 4483 - темно сина
  Фустан - код 4483 - темно сина
  Special Price ден 956,71 Регуларна цена ден 1.536,71
 4. Фустан - код 3000 - корали
  Фустан - код 3000 - корали
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 5. Фустан - код 928 - виолетова
  Фустан - код 928 - виолетова
  Special Price ден 1.014,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 6. Сако - код 6023 - црвена
  Сако - код 6023 - црвена
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.594,71
 7. Код 833
  Код 833
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 8. Фустан - код 4488 - виолетова
  Фустан - код 4488 - виолетова
  Special Price ден 434,71 Регуларна цена ден 1.449,71
 9. Фустан - код 8486 - црна
  Фустан - код 8486 - црна
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 10. Блуза - код 6012 - капучино
  Блуза - код 6012 - капучино
  Special Price ден 869,71 Регуларна цена ден 1.159,71