Код 2

Нема на залиха
SKU
9873
ден 870,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2909 - пудра
  Фустан - код 2909 - пудра
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 2. Код 4572
  Код 4572
  Special Price ден 782,71 Регуларна цена ден 1.362,71
 3. Кошула - код 127 - жолта
  Кошула - код 127 - жолта
  Special Price ден 811,71 Регуларна цена ден 1.391,71
 4. Фустан - код 4571 - розова
  Фустан - код 4571 - розова
  Special Price ден 753,71 Регуларна цена ден 1.333,71
 5. Дамска блуза в цвят корал - код 6561
  Дамска блуза в цвят корал - код 6561
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.304,71
 6. Комбинезон - код 0013 - црна
  Комбинезон - код 0013 - црна
  Special Price ден 927,71 Регуларна цена ден 1.217,71
 7. Хеланки - код 078 - црна
  Хеланки - код 078 - црна
  Најниско ден 463,71 Регуларна цена ден 1.043,71
 8. Фустан - код 1317 - ментол
  Фустан - код 1317 - ментол
  Special Price ден 840,71 Регуларна цена ден 1.420,71
 9. Комплет - код 481 - светло сина
  Комплет - код 481 - светло сина
  Special Price ден 579,71 Регуларна цена ден 1.159,71
 10. Блуза - код 4549 - бело
  Блуза - код 4549 - бело
  Special Price ден 724,71 Регуларна цена ден 1.014,71