Код 2

Нема на залиха
SKU
9909
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Дамски комплект къса блуза и пола рипс в бяло - код 45288
  Комплет - код 45288 - бела
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 2. Тениска с ефектен принт в цвят циклама - код 11944
  Маица - код 11944 - циклама
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 3. Ежедневен дамски сет потник и клин плетиво в черно - код 10077
  Комплет - код 10077 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Маица - код 0511 - бело
  Маица - код 0511 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 724,71
 5. Дамски топ потник рипс в цвят капучино - код 2876
  Топ - код 2876 - капучино
  Special Price MKD 231,71 Регуларна цена MKD 695,71
 6. Фустан - код 0570 - шарено
  Фустан - код 0570 - шарено
  Special Price MKD 1.101,71 Регуларна цена MKD 1.681,71
 7. Фустан - код 0286 - окер
  Фустан - код 0286 - окер
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 8. Дамска риза в черно - код 1599
  Кошула - код 1599 - 3 - црна
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамски гащеризон по тялото в цвят пудра - код 6527
  Комбинезон - код 6527 - пудра
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 9003
  Блуза - код 9003
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71