Код 205

Нема на залиха
SKU
41362
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Тренерки - код 2292 - 1 - црна
  Тренерки - код 2292 - 1 - црна
  Најниско MKD 666,71 Регуларна цена MKD 1.536,71
 2. Фустан - код 8489 - жолта
  Фустан - код 8489 - жолта
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 3. Фустан - код 8934 - 4
  Фустан - код 8934 - 4
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 4. Комплет - код 0833 - црвена
  Комплет - код 0833 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 5. Фустан - код 2258 - црвена
  Фустан - код 2258 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Топ - код 6373
  Топ - код 6373
  Special Price MKD 405,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Изчистен дамски топ потник в бяло - код 44833
  Топ - код 44833 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 8. Тренерки - код 4306
  Тренерки - код 4306
  Special Price MKD 1.275,71 Регуларна цена MKD 1.855,71
 9. Топ - код 11976 - розова
  Топ - код 11976 - розова
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 10. Тренерки - код 6079 - 1
  Тренерки - код 6079 - 1
  Најниско MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.884,71