Код 207 - 1

Нема на залиха
SKU
40627
MKD 1.015,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Топ - код 5954 - 3
  Топ - код 5954 - 3
  Најниско MKD 492,71 Регуларна цена MKD 782,71
 2. Свободна туника с дълга задна част в розово - 7781
  Туника - код 7781 - розова
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 3. Маица - код 2621
  Маица - код 2621
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 811,71
 4. Дамска изчистена тениска с остро деколте в бяло - код 2902
  Маица - код 2902 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 5. Маица - код 624 - бела
  Маица - код 624 - бела
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 6. Дамска тениска с принт в бяло - код 4462
  Маица - код 4462 - бело
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 7. Блуза - код 2214 - циклама
  Блуза - код 2214 - циклама
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.188,71
 8. Дамско яке в черно - код 761
  Јакна - код 761 - црна
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Сако - код 1678 - црна
  Сако - код 1678 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 10. Блуза - код 0177 - небесно сина
  Блуза - код 0177 - небесно сина
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71