Код 212

Нема на залиха
SKU
37569
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 1729 - окер
  Фустан - код 1729 - окер
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Тъмно синя тениска с принт - код 1044
  Код 1044
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 724,71
 3. Топ рипс с ефектни презрамки в кафяво - код 2668
  Топ - код 2668 - кафеава
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.014,71
 4. Фустан - код 6113 - црвена
  Фустан - код 6113 - црвена
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 5. Блуза - код 2959
  Блуза - код 2959
  Special Price MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.043,71
 6. Фустан - код 2960
  Фустан - код 2960
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 7. Блуза - код 2180 - 3 - виолетова
  Блуза - код 2180 - 3 - виолетова
  Најниско MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Фустан - код 2378 - зелена
  Фустан - код 2378 - зелена
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.304,71
 9. Дамски топ в бежово - код 3747
  Топ - код 3747
  Special Price MKD 260,71 Регуларна цена MKD 695,71
 10. Панталони - код 2172 - 1 - црна
  Панталони - код 2172 - 1 - црна
  Најниско MKD 521,71 Регуларна цена MKD 811,71