Код 22

Нема на залиха
SKU
10435
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2104
  Фустан - код 2104
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 2. Блуза - код 2133 - црна
  Блуза - код 2133 - црна
  Special Price MKD 695,71 Регуларна цена MKD 1.275,71
 3. Топ - код 2910 - бело
  Топ - код 2910 - бело
  Special Price MKD 376,71 Регуларна цена MKD 666,71
 4. Атрактивен дамски комплект блуза и спортен панталон с принт - код 5242 - 2
  Комплет - код 5242 - 2 - шарена
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Фустан - код 11887 - црна
  Фустан - код 11887 - црна
  Special Price MKD 521,71 Регуларна цена MKD 1.101,71
 6. Блуза - код 11756 - црна
  Блуза - код 11756 - црна
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 840,71
 7. Елегантен дамски топ в бяло - код 4611
  Топ - код 4611 - бела
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 8. Јакна - код 8825 - 1 - сиво
  Јакна - код 8825 - 1 - сиво
  Најниско MKD 1.304,71 Регуларна цена MKD 1.884,71
 9. Дамски комплект потник и пола рипс в черно - код 4631
  Комплет - код 4631 - црна
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Фустан - код 1638 - 2
  Фустан - код 1638 - 2
  Најниско MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71