Код 23

Нема на залиха
SKU
10436
MKD 725,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Фустан - код 2963 - шарено
  Фустан - код 2963 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 2. Тренерки - код 5652 - 1 - виолетова
  Тренерки - код 5652 - 1 - виолетова
  Најниско MKD 1.884,71 Регуларна цена MKD 2.464,71
 3. Тренерки-долен дел - код 5066 - 1 - црна
  Тренерки-долен дел - код 5066 - 1 - црна
  Најниско MKD 753,71 Регуларна цена MKD 1.333,71
 4. Свободна дамска туника в черно на звезди - код 8681
  Туника - код 8681 - црна
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 5. Тренерки-долен дел - код 11719 - капучино
  Тренерки-долен дел - код 11719 - капучино
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 869,71
 6. Блуза - код 2380
  Блуза - код 2380
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 7. Къс дамски топ в жълто - код 2967
  Топ - код 2967 - жолта
  Special Price MKD 318,71 Регуларна цена MKD 608,71
 8. Јакна - код 0266 - циклама
  Јакна - код 0266 - циклама
  Special Price MKD 869,71 Регуларна цена MKD 1.449,71
 9. Екстравагантна дамска туника с принт овърсайз - код 1852 - 5
  Туника - код 1852 - 5 - шарено
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Дамски комплект в синьо райе - код 5210
  Комплет - код 5210 - небесно сина
  Special Price MKD 724,71 Регуларна цена MKD 1.594,71