Код 241

Нема на залиха
SKU
40850
MKD 812,00
Табела на големини

За достава на своите производи, продавницата ги користи услугите на курирската компанија Brza Pratka. Нарачките се извршуваат за 4 до 5 работни дена.

Стандардната испорака чини 180 ден. по адреса. Цитираните цени се приближни.
Сите нарачки добиени во петокот вечер, на државни празници, сабота или недела, се обработуваат на првиот работен ден потоа.

Работно време
Нарачките направени во работните денови се испраќаат од 4-5 работни дена.
Нарачките направени во петок (по 17:00 часот), саботата, неделата и празниците се обработуваат во рок од два работни дена потоа.

Слични производи
 1. Блуза - код 41777
  Блуза - код 41777
  Special Price MKD 289,71 Регуларна цена MKD 1.159,71
 2. Блуза - код 1591
  Блуза - код 1591
  Special Price MKD 434,71 Регуларна цена MKD 869,71
 3. Фустан - код 11725 - тиркизна
  Фустан - код 11725 - тиркизна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 4. Фустан - код 6344 - кремова
  Фустан - код 6344 - кремова
  Special Price MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 5. Секси дамско боди с дълъг ръкав в цвят циклама с цип - код 2445
  Боди - код 2445 - циклама
  Special Price MKD 579,71 Регуларна цена MKD 1.391,71
 6. Атрактивен дамски топ в розово - код 5610
  Топ - код 5610 - розова
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 753,71
 7. Спортски комплет - код 1761 - црна
  Спортски комплет - код 1761 - црна
  Special Price MKD 1.159,71 Регуларна цена MKD 1.739,71
 8. Фустан - код 5964
  Фустан - код 5964
  Special Price MKD 637,71 Регуларна цена MKD 1.217,71
 9. Комплет - код 1254 - 1 - зелена
  Комплет - код 1254 - 1 - зелена
  Најниско MKD 1.014,71 Регуларна цена MKD 1.594,71
 10. Сукња - код 2260 - бело
  Сукња - код 2260 - бело
  Special Price MKD 463,71 Регуларна цена MKD 1.043,71